İzmit Belediyesi’ne Altın Karınca Belediyecilik ödülü 12 Ekim 2016

İzmit Belediyesi’ne Altın Karınca Belediyecilik ödülü

Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik ödül töreninde İzmit Belediyesi’ne 3 ödül verildi

Belediyeler tarafından hayata geçirilen başarılı projelerin ödüllendirildiği ve en prestijli yerel yönetim ödüllerinden biri olarak gösterilen Altın Karınca Belediyecilik ödülleri Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Yoğun katılımlı törende İzmit Belediyesi 3 ödüle layık görüldü.

 

TOPBAŞ VE ALTEPE’NİN ELİNDEN ALDI

İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan, ödülleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Altepe’nin elinden aldı.

 

“SOSYAL KATMA DEĞER SAĞLADIK”

Nevzat Doğan, “İzmit Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizden üç ödül aldık. Marmara Belediyeler Birliği’nce köy ve mahalle konaklarımızda şehrimize sosyal katma değer sağlamamız sebebiyle ödüllendirildik. Ödüle layık görülen diğer projemiz de ‘Haydi Okula Bisikletle’ projemiz oldu. Ödül kazandığımız bir diğer projemiz ise 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezimizdir” dedi.

http://www.kocaeligazetesi.com.tr/izmit-belediyesine-altin-karinca-belediyecilik-odulu-672876h.htm